Usługi dla ciebie

Fitnessclinic / Usługi dla ciebie
1

Tajemniczy klient:

Firma FITNESSCLINIC wychodzi naprzeciw potrzebom rynku fitness wprowadzając na rynek produkt, który do niedawna był zarezerwowany jedynie dla dużych i bogatych sieci klubów fitness. Dobywaliśmy doświadczenie w najlepszych sieciach klubów fitness w Europie, chcemy się nim podzielić z tobą.

Oferujemy usługę tajemniczego klienta w twoim klubie, podczas wizyty w klubie nasz pracownik sprawdzi standardy obsługi klienta wg najlepszych światowych norm.
Otrzymają Państwo raport dotyczący wizyty wraz z oceną pracowników oraz dokumentacją wizyty w postaci filmy lub zdjęć. Możemy również przeprowadzić całościowy AUDYT zawierający ocenę pracowników każdego z działów pod kątem ich przydatności na dane stanowiska pracy.
Jeśli chcesz wznieść swój klub na wyższy poziom i zostawić konkurencję w tyle, być lokalnie wzorem do naśladowania ta oferta jest dla Ciebie.

Chcesz poznać koszt? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy u dołu strony.

2

Audyt finansowy:

Podstawą funkcjonowania twojego biznesu jest kontrola finansów, od bilansu zysków i strat zależy powodzenie twojego klubu.
Firma FITNESSCLINIC ma dla Ciebie gotowe rozwiązanie, przeprowadzimy w twoim klubie finansowy audyt aby określić kondycję finansową klubu będzie to świetny punkt zwrotny do planowania dalszej strategii rozwoju firmy.
Przedstawimy mocne strony twojego biznesu oraz dostarczymy Ci wskazówki co i jak należy poprawić aby funkcjonował on lepiej.
Każdy audyt dostarcza właścicielowi / managerowi gotowy raport finansowy aby określić położenie klubu.

Chcesz poznać koszt? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy u dołu strony.

3

Audyt operacyjny:

Dzięki usłudze audytu operacyjnego dostaniesz odpowiedzi na temat jakości i skuteczności zarządzania w twoim klubie.
Określimy mocne, dobrze funkcjonujące aspekty twojego biznesu oraz sfery które należy poprawić.
Wraz z zakończeniem audytu operacyjnego otrzymasz szczegółowy raport na temat klubu oraz narzędzia do zarządzania operacyjnego swoim klubem i zasobem ludzkim.
Jeżeli czujesz, że nie masz w 100% kontroli nad funkcjonowaniem klubu jest to usługa idealna dla Ciebie.

Chcesz poznać koszt? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy u dołu strony.

4

Skup i sprzedaż sprzętu:

Czy wiesz , jaki sprzęt w twoim klubie jest używany regularnie? A może posiadasz sprzęt, którego chcesz się pozbyć? Dbając o zadowolenie klientów planujesz wymienić sprzęt na nowy? Nie szukaj w ciemno, już dziś skorzystaj z fachowego doradztwa w tym zakresie. Dzięki swoim kontaktom chętnie pomożemy Ci sprzedać nieużywany sprzęt oraz dostarczymy Ci nowy w konkurencyjnych cenach.
Nie trać czasu i pieniędzy wystawiając aukcji, skorzystaj z naszych kontaktów.

Masz sprzęt na sprzedaż? Może chcesz nabyć do swojego klubu? Nie czekaj i napisz do nas!

5

Obsługa social media:

Jednym z źródeł dotarcia do klienta XXI wieku są media społecznościowe. Jeżeli nie wiesz jak z nich korzystać lub do tej pory tego nie robiłeś bądź czujesz, że nie są one twoim orężem w walce o klienta, chętnie pomożemy.
Nie trać czasu i pieniędzy i już dziś zacznij pozyskiwać klientów dzięki profesjonalnej obsłudze twoich social media przez firmę FITNESSCLINIC.
Będziemy planować twój marketing i zajmować się jego obsługą w sieci.

Chcesz poznać koszt? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy u dołu strony.

6

Tworzenie planów szkoleń:

Drogą do sukcesu twojego klubu jest wyszkolona i zmotywowana kadra pracowników.
Skuteczność rozwoju twojej firmy w dużej mierze zależy od planowania cyklicznych szkoleń dla kadry zarówno zarządzającej jak i obsługi.
Pomożemy Ci stworzyć ramowy plan krótko bądź długo terminowy rozwoju twoich ludzi tak aby kompleksowo podnieść ich na wyższy level w branży fitness.
Dzięki naszemu doświadczeniu zaoszczędzisz czas i pieniądze korzystając z planu rozwoju kadry twojego klubu dostosowanego do realnych potrzeb w twojej firmie.

Chcesz poznać koszt? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy u dołu strony.

7

Tworzenie wizji firmy:

Skuteczność działania w branży fitness zależy od ściśle określonej wizji rozwoju twojej firmy oraz planu jej realizacji.
Dzięki firmie FITNESSCLINIC określisz trafnie swoją pozycję na lokalnym rynku w branży, ustalimy strategię i wizję oraz nadamy kierunek rozwoju twojego klubu dostarczając potrzebne rozwiązania dostosowane sytuacji obecnej oraz wizji klubu.
Nie działaj chaotycznie, wyznaczaj trendy dzięki współpracy z naszą firmą.
Pamiętaj, że tylko wizjonerzy osiągają wielkie cele.

Chcesz poznać koszt? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy u dołu strony.

8

Tworzenie budżetów klubów i ich egzekucja oraz szkolenie personelu z zakresu realizacji założonych planów:

Posiadając ściśle określoną wizję rozwoju klubu oraz plan działanie aby odnieść sukces powinieneś bazować na narzędziach zarządzania opartych o konstruktywnie stworzony budżet klubu.
Jeżeli jeszcze go nie posiadasz lub zastanawiałeś się nad wprowadzeniem zapisanych celów działania ta usługa jest stworzona dla Ciebie.
Zdobywając doświadczenie w największych sieciach fitness w Polsce i poza granicami poznaliśmy tajniki planowania budżetów kwartalnych, sześciomiesięcznych oraz rocznych dzięki którym zrozumiesz swój biznes a co za tym idzie osiągniesz większe zyski i zminimalizujesz ryzyko rozczarowania pod koniec roku.
Nauczymy Ciebie jak analizować stworzony budżet i wprowadzać zmiany zależnie od kondycji klubu.
Pamiętaj działania dobrego managera zawsze opierają się o realny budżet, jest to podstawa kreowania strategii firmy w dłuższym okresie czasu.

Chcesz poznać koszt? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy u dołu strony.

9

Akademia managera:

W dzisiejszych czasach dobry manager jest na wagę złota, od sternika zależy jakość i efektywność pracy całego zespołu. Jeżeli cierpisz na brak doświadczonego leadera i nie możesz znaleźć odpowiedniej osoby aby powierzyć swój klub w zarządzanie chętnie pomożemy.
Akademia managera to produkt podyktowany wymaganiami rynku fitness, pracując dla największych sieci fitness w Polsce i poza granicami wielokrotnie poszukiwaliśmy doświadczonych managerów. Zauważyliśmy, że nie ma ich dostatecznie dużo na potrzeby wciąż rozwijającego się rynku fitness w Polsce.
Specjalnie dla twojego klubu zrekrutujemy odpowiednią charakterologicznie osobę, wyszkolimy i uzbroimy w niezbędne narzędzia i kompetencje managera klubu. Oddamy w twoje ręce gotowego lidera, który zadba o twój biznes.

Każdy z projektów Akademia Managera rozpatrywany indywidualnie.

10

Projekt i budowa klubów fitness:

Ze względu na potrzebę wykreowaną przez rynek, FitnessClinic wychodzi na przeciw wymaganiom naszych klientów dając możliwość zlecenia nam wykonania projektu oraz budowy Twojego klubu fitness. Braliśmy udział w budowie ponad 85 klubów fitness w 5 krajach i teraz chcemy pomóc Wam zbudować wymarzone miejsce!

Projekty są kompleksowe i bardzo indywidualne dlatego prosimy kierować zapytania wstępne na adres mailowy arek@fitnessclinic.pl lub lukasz@fitnessclinic.pl