Łukasz Wolski

Fitnessclinic / Łukasz Wolski

Łukasz Wolski

Łukasz Wolski

33 lata

 

 

Łukasz to ekspert branży fitness, który zbierał swoje doświadczenie na różnych stanowiskach w różnych rejonach Polski, poznając doskonale mechanizmy wpływające pozytywnie na funkcjonowanie klubów, jak i te wpływające negatywnie. W parze z doświadczeniem za Łukaszem idą również świetne rezultaty, które osiągał ze swoimi zespołami, jak i stanowiska, które zajmował w firmach czołowych graczy na polskim rynku fitness.

Swoją przygodę zaczynał w 2009 roku na stanowisku Konsultanta ds. sprzedaży w klubie JATOMI Fitness w C.H. Blue City skąd trafił na przedsprzedaż do czwartego otwieranego przez JATOMI klubu w Galerii Rembielińskiej na Warszawskim Bródnie, którą zakończył z liczbą +1200 – sprzedanych abonamentów (listopad, grudzień – 2009). Po udanej przedsprzedaży został tam General Managerem, gdzie w 4 miesiące po otwarciu klubu mógł pochwalić się liczbą blisko 3000 aktywnych kart członkowskich. Kolejne miesiące i lata owocowały w awanse do klubów o wyższych standardach kolejno Health&Fitness i klubu Platinum w Złotych Tarasach, który był flagowym klubem sieci. Kolejne szczeble kariery to stanowiska:

Pre-sales Opening Manager gdzie odpowiedzialny był za otwarcia 12 nowych lokalizacji JATOMI na mapie Polski.
Regional Business Manager

Dawka bardzo dobrych wyników, doświadczenia a w konsekwencji bardzo dużej wiedzy operacyjnej w 2015 roku zaowocowała awansem na stanowisko Operations Manager (Poland) gdzie operacyjnie zarządzał wszystkimi 37 klubami Jatomi w Polsce.

W 2016 roku przyjął propozycję Prezesa Calypso Fitness i dołączył do jego zespołu na stanowisku Sales Director (dla sieci Calypso Fitness, Fitness Academi i Egurolla Fitness równolegle) gdzie z powodzeniem zbudował od podstaw strukturę opartą na menedżerach regionalnych zapewniających pełne wsparcie menedżerów sprzedaży we wszystkich klubach, a ponadto umożliwiającej odpowiednią kontrolę każdego zespołu sprzedaży w całym kraju.

Wprowadził regularne szkolenie sprzedażowe, które prowadził osobiście
Zapewnił ścieżki rozwoju osobistego każdemu członkowi personelu.
Wdrożył systemu CRM, który usprawnił pracę zespołów i poprawił możliwość rzetelnej analizy aktywności i wyników co następnie przełożyło się na wyniki.

Łukasz jest współwłaścicielem Fitnessclinic, a prywatnie mężem i ojcem dwójki dzieci.

 

Od 2018r. Pełni również rolę CEO Harder, sieci klubów butikowych w modelu HIIT & Mobility.

Jego motto to: „Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami”.