Arkadiusz Wolski

Fitnessclinic / Arkadiusz Wolski

Arkadiusz Wolski

Arkadiusz Wolski , 32 lata.

Współwłaściciel FitnessClinic

 

Pochodzę z rodziny mocno usportowionej , mój  ojciec z powodzeniem uprawiał takie dyscypliny jak kolarstwo oraz judo na poziomie międzynarodowym , mój  wujek świecił sukcesy w podnoszeniu ciężarów a dziadek był po wojnie zawodnikiem takich klubów jak Siarka Tarnobrzeg czy też Stal Mielec.

Od najmłodszych lat związany jestem ze sportem. Edukacje rozpocząłem w szkole sportowej dzięki temu uprawiałem takie dyscypliny jak; pływanie, piłka nożna, tenis stołowy, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna. Reprezentowałem swoja szkołę i region w licznych zawodach rangi wojewódzkiej oraz ogólnopolskiej.

Swoje życie zawodowe rozpocząłem tuz po szkole średniej dostając prace w lokalnej siłowni, był rok 2004 i nikt tak naprawdę nie myślał ze branża fitness będzie rozwijała się w takim tempie. Przez rok pracy w tym miejscu nauczyłem się podstaw ćwiczeń ale co najważniejsze zauważyłem mechanizmy działające na ówczesnych klubowiczów, z perspektywy czasu stwierdzam ze była to bardzo cenna lekcja. Po roku w poszukiwaniu lepszych perspektyw przeniosłem się do Warszawy i dostałem angaż w  Vistula Group jako sprzedawca i merchandiser salonu firmowego. Po roku los rzucił mnie do gastronomii gdzie przez prawie 2,5r prowadziłem restauracje i pub zrzeszający duża grupę anglojęzycznych biznesmenów. I to właśnie w pubie poznałem założycieli Jatomi Fitness. Biznesmeni docenili moje zaangażowanie w pracę oraz sposób zarządzania personelem i zdecydowali się powierzyć mi w opiece projekt otwarcia pierwszego klubu z sieci Jatomi.

W 2008r zostałem General Managerem sieci klubów Jatomi ( wcześniej Pure Health and Fitness ). Przez dwa lata prowadziłem działania operacyjne w klubach na terenie Polski oraz byłem odpowiedzialny za otwarcia nowych klubów w sieci ( przez ponad dwa lata ok 15). Rok 2010 przyniósł nowy projekt o nazwie Pure Sky Club. Klub biznesowy w budynku SkyLighte w samym sercu Warszawy.  Jeden z pierwszych w Polsce klubów zrzeszających biznesmenów robiących interesy na terenie Polski i świat. Jako dyrektor zarządzający tego miejsca odpowiedzialny byłem  za EBITDA circa 1m euro.

W 2011r. Stanąłem na czele projektu dla Jatomi Fitness polegającym na zbudowaniu i wdrożeniu struktur sprzedaży korporacyjnej. Dział miał wtedy 120 pracowników. Z miesięcznym obrotem na poziomie 250k euro.

Lata 2012-2015 to czas zbierania doświadczenia międzynarodowego. Pełniłem funkcje Country Manager kolejno w Bułgarii , Rumunii , Czechach oraz Turcji dla Jatomi Fitness. Stanowiska te pozwoliły ukształtować i doskonalić umiejętności managerskie W zakresie zarządzania przedsiębiorstwem jak i zasobami ludzkimi .

Od 2012r prowadzę również swoją firmę consultingowa (FitnessClinic) która zajmuje sie doradztwem w zakresie budowania i zarządzania przedsiębiorstwami ukierunkowanymi na handel. Praca ta daje mi ogromne możliwości rozwoju oraz poznania nowych, ciekawych przedsiębiorców z polski i zagranicy którzy swoja charyzma motywują mnie każdego dnia. Firma pomogła w branży fitness takim podmiotom jak JATOMI, TOTAL FITNESS, SATURN FITNESS, CROSSFIT URSYNÓW, TONEZONE .

FitnessClinic jest to projekt którego głównym zadaniem jest pomoc osobom rozpoczynającym swoja przygodę w świecie biznesu. Jesteśmy ukierunkowani na sektor fitness ale a z chęcią pomożemy wszystkim w miarę naszych kompetencji oraz możliwości.

Prywatnie jestem fanem rozwoju osobistego , dobrej książki oraz spędzania czasu z moimi najbliższymi.

Moje motto to ;
„Droga do sukcesu jest zawsze w budowie”

Zapraszam do kontaktu!