Adrian Markowicz

Fitnessclinic / Adrian Markowicz

Adrian Markowicz

Adrian Markowicz – absolwent AWF Kraków na kierunku wychowanie fizyczne oraz Wyższej Szkoły kultury fizycznej i turystyki w Warszawie.

Współwłaściciel FitnessClinic.

Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem w Polsce, USA, Irlandii, trener personalny master w klubach JATOMI  fitness w Krakowie, następnie Fitness Manager oraz Manager regionalny Fitness region południowo-wschodni oraz asystent głównego managera .

Przez 16 miesięcy odpowiedzialny za szkolenie, wyniki trenerów personalnych i managerów fitness w klubach JATOMI  w Polsce oraz jakość obsługi klienta (37 klubów).

Przez 16 miesięcy General manager jednego z Krakowskich klubów JATOMI.

Szkoleniowiec , który zdobywa doświadczenie w wielu szkołach fitness w tym największej Profi Fitness School z którą współpracuje od 4 lat na kursach Personal Trainer Basic oraz GYM Instructor. Specjalizuje się w treningach sprzedażowo-motywacyjnych, organizacji i planowaniu pracy trenerów oraz fitness managerów, tworzeniu struktur i planów sprzedaży krótko i długoterminowych .  Prowadzi warsztaty kettlebells sport oraz trening z osobami niewidomymi.

Jako manager szczebla średniego oraz Country Fitness Manager uczestniczył w planowaniu i otwarciach wielu klubów na sportowej mapie Polski.

Doświadczony prelegent , uczestnik wielu szkoleń w Polsce i poza granicami kraju , wykładowca oraz członek rady programowej Akademii Trenera / Kongres BODY LIFE, certyfikowany trener Kulturystyki, TRX, Kettlebells, Instruktor Windsurfingu, narciarstwa, ratownik wodny.

Jako ceniona osoba w branży fitness Adrian jest zapraszany do współpracy w wielu imprezach, obecnie członek Jury w konkursie na najlepszy klub fitness w Polsce organizowany przez Health & Beauty Media Poland.