Myzone

Myzone dla Ciebie

 

Myzone to monitor pracy serca który wpłynie na Twoją aktywność fizyczną

Myzone to innowacyjny, poręczny system oparty na tętnie, który wykorzystuje technologię bezprzewodową i chmurową do dokładnego i wygodnego monitorowania aktywności fizycznej.

Myzone dostarcza w pełni połączone rozwiązanie dla każdego, kto oczekuje dokładnego wyniku ćwiczeń (porównanie do wyników EKG na poziomie 99,4%) od narzędzia które wpływa na rywalizację i motywuje do aktywności fizycznej.

Myzone monitoruje tętno, kalorie i czas ćwiczeń, które przekształcają się w punkty wysiłkowe Myzone (MEPone Effort Points), koncentrując się na nagradzaniu wysiłku, a nie sprawności.

Myzone dla klubu fitness

 

Jak Myzone może zwiększyć zysk twojego klubu  i utrzymanie klienta?

Zamów rozmowę ze specjalistą Myzone

Zaprojektowany dla branży fitness, Myzone został stworzony, aby przekształcić Twój klub w ‘miejsce spotkań’  zapewniając jednocześnie dokładne dane z treningu, którym Twoi klienci mogą ufać.

Myzone został stworzony, abyś mógł dokładnie zrozumieć, jak ćwiczy twój klient, jak często ćwiczy oraz jakie dokładne wynik osiąga. Dane które możesz wykorzystać do podejmowania lepszych decyzji biznesowych dla twojego klubu

Aplikacja

 

Aplikacja Myzone wpływa na zaangażowanie, motywację i rozwój społeczności. Dzięki wbudowanym wyzwaniom, osobistym celom, grywalizacji, komentowaniu i udostępnianiu treningów za pośrednictwem mediów społecznościowych , użytkownicy są zmotywowani do podtrzymywania aktywności fizycznej.

Fakty Myzone

33
%

O tyle procent więcej użytkownik Myzone ma wizyt w klubie niż użytkownik niebędący użytkownikiem Myzone!

24
%

O tyle procent użytkownik Myzone pozostaje dłużej niż użytkownik bez Myzone!

3
razy więcej

Tyle razy więcej użytkownik Myzone wyda niż przeciętny klient!

Wznieś trening grupowy na wyższy poziom dzięki Myzone

 

Myzone poprawia doświadczenie klienta podczas  ćwiczeń grupowych. Dostarcza cennych danych do treningu grupowego z tętnem w czasie rzeczywistym, kaloriami i wyświetlaną intensywnością z pięcioma prostymi kolorowymi spersonalizowanymi strefami. Twoi członkowie są również w stanie osiągnąć cele przed sesją; dostarczenie motywacji i nagrody raz w trakcie i po zakończeniu sesji treningowej. Myzone to doskonałe narzędzie do wiązania klientów z klubem.  Kwestie intensywności i wysiłku to Twój wybór, dlatego w Myzone mierzymy i nagradzamy. Myzone to łatwy w użyciu system monitorowania, który mierzy tętno, spalane kalorie i wysiłek w czasie rzeczywistym. Dzięki platformie Myzone aktywność fizyczna zarówno w klubie, jak i poza nim, jest bezprzewodowo przesyłana na konto w chmurze, gdzie użytkownik, trener lub właściciel klubu może uzyskać dostęp z dowolnego miejsca na świecie.

Gdzie kupić?

Fitnessclinic to oficjalny dystrybutor Myzone w Polsce i możesz zamówić go mailowo:
myzone@fitnessclinic.pl

lub telefonicznie
+48 883 226 138

lub korzystając z formularza kontaktowego

Formularz kontaktowy